Adoptieconsulenten

Adoptieconsulenten

Onze adoptieconsulenten voor de verschillende provincies.

 

 Groningen tijdelijk via
info@greyhoundfriends.nl
Friesland tijdelijk via
info@greyhoundfriends.nl
 Drenthe Karin Delsing-Munnink
tel: 06-20590478, bereikbaar in het weekend overdag en door de week tussen 17:30 en 20:30 uur
karin@greyhoundfriends.nl
Overijssel Karin Delsing-Munnink
tel: 06-20590478, bereikbaar in het weekend overdag en door de week tussen 17:30 en 20:30 uur
karin@greyhoundfriends.nl
Flevoland Anneke Schalkwijk
tel: 0345-581305, niet bereikbaar op dindag- en donderdagavond
anneke@greyhoundfriends.nl
Gelderland Anneke Schalkwijk
tel: 0345-581305, niet bereikbaar op dindag- en donderdagavond
anneke@greyhoundfriends.nl
 Utrecht Anneke Schalkwijk
tel: 0345-581305, niet bereikbaar op dindag- en donderdagavond
anneke@greyhoundfriends.nl
Noord-Holland Janny von Glahn
tel: 06 46715237, bereikbaar maandag tem vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur
janny@greyhoundfriends.nl
 Zuid-Holland Chantal Hergt
tel: 0644676298
chantal@greyhoundfriends.nl
 Zeeland Connie Wiegmann
tel: 06 48224069, bereikbaar tot 20.00 uur
connie@greyhoundfriends.nl
Noord-Brabant ten oosten van de lijn Waalwijk-Tilburg Anneke Schalkwijk
tel: 0345-581305, niet bereikbaar op dindag- en donderdagavond
anneke@greyhoundfriends.nl
Noord-Brabant ten westen van de lijn Waalwijk-Tilburg Connie Wiegmann
tel: 06 48224069, bereikbaar tot 20:00 uur
connie@greyhoundfriends.nl
 Limburg info@greyhoundfriends.nl
 België Geert Dhont
tel: (+32) 04 75 41 74 02, bereikbaar op weekdagen tussen 7:00 uur en 21:00 uur, in het weekend tussen 8:30 en 21:00 uur
geert@greyhoundfriends.nl

U kunt ook hier direct de adoptie vragenlijst invullen! Deze zal automatisch bij de juiste adoptie consulent terechtkomen.